Roman Cienciala - stavby a rekonstrukce

Roman Cienciala - stavby a rekonstrukce

Stavební firma Roman Cienciala působící v regionu třinecka, českotěšínska a jablunkovska se specializuje na komplexní dodávku služeb v oblasti výstavby a rekonstrukcí staveb. Našim cílem je provádět všechny stavební práce poctivě
z kvalitních materiálů a podle předepsaných postupů.

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější.

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů na klíč

Provádíme výstavbu rodinných domů od základů až po dokončovací práce dle vašich představ a snů. Díky mnoholetým zkušenostem v oblasti budování rodinných domů, Vám pomůžeme realizovat vaše sny o klidném bydlení.

Rodinné domy stavíme z výrobků od ověřených českých výrobců Wienerberger Porotherm, Ytong a KM Beta. Výstavbu provádějí kvalifikovaní pracovníci z letitou zkušeností pod dohledem stavebního mistra.

Veškeré postupy a použité materiály zajišťují, že výsledné stavby budou sloužit svým majitelům po celou dobu užívání. Prohlédněte si naše reference, které vám ukáži, že s námi jste vsadili na jistotu.

Pokládka zámkové dlažby

Pokládka zámkové dlažby

Zkrásněte si okolní prostřední kolem vašeho domu. Nabízíme vám služby v oblasti pokládky betonové zámkové dlažby různých druhů, barev a formátů.

Vybírat můžete s bohaté nabídky výrobků předních českých výrobců Presbeton, Best a Diton. Následně již vše bereme na svá bedra a vy si můžete užívat pěkných dní na výletech s rodinou.

Během realizace využíváme osvědčené postupy, které zaručují kvalitní provedení bez vzniku nerovnosti povrchu. Takto provedená betonová dlažby vydrží navěky.

Fasády rodinných a bytových domů

Fasády rodinných a bytových domů

V dnešní době úsporných opatření ve všech oblastech života je nutné dbát na hospodárnost vašeho obydlí. My vám dokážeme zateplit vaše bydlení a zajistit tak, že ušetříte potřebné peníze pro radostné chvilky s rodinou.

Realizujeme zateplení fasád jak rodinných, tak obytných domů pomocí nejmodernějších technologií s důrazem na vysokou účinnost a rychlou návratnost finančních prostředků.

Při zateplování nebo rekonstrukcích fasád využíváme moderní zateplovací systém od firmy Baumit. Tento systém nabízí různé možnosti zateplení dle požadavků zákazníka.

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytových jader

Moderní bydlení si můžete užívat i ve svém bytě. Proměníme váš starý byt v moderní prostor, kde se bude s rodinou cítí mnohem lépe a šťastněji.

Provádíme rekonstrukce bytových jader v panelových domech, jak částečné, tak kompletní se vším všudy.

Za krátký čas vybudujeme prostorné a moderní místo, které bude splňovat vaše požadavky
a zajistí vám pohodlný a klidný život ve městě.

Oplocení pozemků domů a zahrad

Oplocení pozemků domů a zahrad

Oplotíme váš pozemek kolem rodinného domu nebo zahrady. Ploty stavíme z betonových tvárnic českých výrobců Presbeton, Diton nebo Best nebo klasického poplastovaného pletiva.

U klasického pletiva nabízíme také možnost vložit mezi sloupky tzv. podhrabové desky.

Sledujte nás!